Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

O konferencji

Witamy na oficjalnej stronie Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego organizowanej co roku przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ!

Tradycja organizacji Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego sięga roku 2007. Tegoroczna, już XIV edycja Konferencji odbędzie się 16-17 kwietnia 2021 roku w całości online - na platformie ClickMeeting. 

Już po raz czternasty Konferencja stworzy pasjonatom prawa podatkowego możliwość poszerzenia wiedzy, a ekspertom i praktykom płaszczyznę do wymiany poglądów i doświadczeń. 

Wydarzenie skoncentruje się na przybliżeniu uczestnikom zagadnień w formie czterech paneli: ogólne prawo podatkowe, podatki bezpośrednie, podatki pośrednie oraz innowacje w podatkach i nowe technologie. Każdy z nich zostanie zakończony dyskusją podsumowującą. 

Wśród zaproszonych gości znajdują się najważniejsze postaci ze środowiska prawa podatkowego w kraju. Przewidujemy udział nie tylko wybitnych przedstawicieli środowiska akademickiego, ale i praktyków na co dzień zajmujących się poruszanymi zagadnieniami.

Wydarzenie będzie miało charakter w pełni ekspercki, jednak przygotowaliśmy dla Państwa konkurs na abstrakt, w którym możecie nie tylko sprawdzić siebie, ale przede wszystkim wygrać atrakcyjne nagrody. 

Udział jest bezpłatny, jednak obowiązywać będą zapisy poprzez udostępniony formularz. Obecność na Konferencji jest certyfikowana. 

Już teraz zachęcamy Państwa do śledzenia wydarzenia na Facebooku, ponieważ publikowane są tam bieżące informacje dotyczące XIV OKPP.

https://www.facebook.com/events/411008403294558

Już od pierwszej edycji Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem przedstawicieli nauki i praktyki prawa podatkowego, doradców podatkowych oraz studentów kierunków ekonomicznych i prawniczych. Dzięki trosce o wyżej wskazane wartości oraz wysokiej jakości prelekcjom wygłaszanym co roku przez grono wybitnych reprezentantów polskich, jak i zagranicznych ośrodków akademickich oraz pracowników firm doradczych specjalizujących się w dziedzinie prawa finansowego i budżetowego, Konferencja stała się powszechnie rozpoznawalna i uznawana za jedno z najważniejszych naukowych wydarzeń o tematyce podatkowej w Polsce.

 

 

Zobacz video galerię