Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

O konferencji

Witamy na oficjalnej stronie Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego organizowanej co roku przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ!

 

Tradycja organizacji Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego sięga roku 2007. Tegoroczna już XIV, edycja konferencji odbędzie się 13 – 14 marca 2020 roku, w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. Podczas Konferencji poruszone zostaną zagadnienia związane z już wprowadzonymi oraz nadchodzącymi zmianami w prawie podatkowym. Prowadzone przez grono prelegentów oraz uczestników wydarzenia rozważania prowadzić będą do jak najpełniejszej odpowiedzi na tytułowe pytanie „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”.

 

Podczas Konferencji poruszone zostaną zagadnienia związane z już wprowadzonymi oraz nadchodzącymi zmianami w prawie podatkowym. Prowadzone przez grono prelegentów oraz uczestników wydarzenia rozważania prowadzić będą do jak najpełniejszej odpowiedzi na tytułowe pytanie.

 

 

Już od pierwszej edycji wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem przedstawicieli nauki i praktyki prawa podatkowego, doradców podatkowych oraz studentów kierunków ekonomicznych i prawniczych. Dzięki trosce o wyżej wskazane wartości oraz wysokiej jakości prelekcjom wygłaszanym co roku przez grono wybitnych reprezentantów polskich jak i zagranicznych ośrodków akademickich oraz pracowników firm doradczych specjalizujących się w dziedzinie prawa finansowego i budżetowego, Konferencja stała się powszechnie rozpoznawalna i uznawana za jedno z najważniejszych naukowych wydarzeń o tematyce podatkowej w Polsce.

 

Zobacz video galerię