Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na abstrakt

Studenci i doktoranci!

W tym roku rusza pierwsza edycja  Konkursu na abstrakt dla studentów i doktorantów organizowanego przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ wraz z Legal Link Layer-Janiga Spółka Komandytowa. Konkurs jest powiązany jest z tematem tegorocznej XIII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej - „Co nowego w Ordynacji Podatkowej? Reforma ogólnego prawa podatkowego”.

Konkurs polega na napisaniu i przesłaniu abstraktu na temat związany z tematem Konferencji. Szczegółowe wymogi co do abstraktów znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Pierwszy Etap polega na przyjmowaniu abstraktów i wyborze maksymalnie 5 najlepszych prac przez Komisję. Drugi Etap polega na zaproszeniu autorów najlepszych abstraktów do wygłoszenia referatów przed Komisją.

Zwycięzca otrzymuje prawo do zaprezentowania swojego referatu podczas Konferencji. Zwycięzca dodatkowo zostanie nagrodzony praktykami w firmie Legal Link Layer-Janiga Spółka Komandytowa, nagrodą książkową oraz roczną prenumeratą e-Przeglądu Podatkowego ufundowaną przez (patrona naszego Konkursu) - wydawnictwo Wolters Kluwer.

Termin na wysłanie abstraktu to 6 marca 2019 roku do godziny 23:59. Do abstraktu należy dołączyć także zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz używania udostępnionych danych w ramach Konkursu.