Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na abstrakt, organizowanym w ramach XIV Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego.

 

  WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

Konkurs kierowany jest do studentów i doktorantów kierunków prawniczych i ekonomicznych, którzy są zainteresowani prawem podatkowym. Aby wziąć udział należy sporządzić i do 1 marca przesłać na adres: prawo.podatkowe.tbsp@uj.edu.pl maksymalnie dwustronnicowy abstrakt wystąpienia, związanego z tematem Konferencji "Dokąd prowadzą zamiany w prawie podatkowym?".

 

  PRZEBIEG KONKURSU

Zebrane propozycje abstraktów oceniać będzie Komisja złożona z autorytetu naukowego, członka Koła, a także przedstawiciela Ministerstwa Finansów. Liczy się merytoryka i innowacyjność!

 

  składanie abstraktów: 7 luty - 1 marca 2020 (Termin został przedłużony)

  ogłoszenie wyników: 8 marzec 2020

 

  NAGRODY

Zwycięzca konkursu otrzyma unikalną możliwość wystąpienia na XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Podatkowego w dniach 13-14 marca jako jedyny przedstawiciel młodego pokolenia. Ponadto zostanie zaproszony do odbycia maksymalnie trzymiesięcznego stażu w Ministerstwie Finansów płatnego 4000 zł brutto/miesiąc. Dodatkową atrakcją będzie pobyt w Krakowie! 

Dodatkowymi nagrodami będzie półroczny dostęp do systemu Legalis, wartościowe nagrody książkowe, a także inne nagrody rzeczowe. Organizatorzy przewidują także wyróżnienie kolejnych miejsc.

 

Link do strony wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/502262690485247

Pliki do pobrania
pdf
Regulamin Kokursu